icon
icon
icon

Co to są sole lecznicze

Na europejskim rynku w ostatnim okresie pojawiło się dużo firm realizujących owe inwestycje jak groty, jak również sauny solne. Jedna jest jednak firma, jaka do takowych zleceń podchodzi naprawdę kompleksowo oraz profesjonalnie. Usługodawca oferuje obiekty wykonane z oryginalnej soli himalajskiej, soli z Morza Martwego, jak również soli z Morza Czarnego. Wszelki z nadmienionych surowców posiada certyfikaty zaświadczające o parametrach.

Oprócz tego firma stawia na wysokiej klasy generatory solne, które emitują specjalną mgiełkę do groty. Takowe generatory, służą inhalacji oraz dostarczane są poprzez solidną, niemiecką firmę. Poza tym, oferent przygotował nadzwyczaj szeroką gamę obiektów. Wybierać zdołamy spośród modeli tradycyjnych, białych, jak również nowoczesnych.

Wszystkie wyposażone są w tężnie, czy też w systemy oświetleniowe najwyższej klasy imitujące gwiaździste niebo, czy też stalaktyty Badesalz. O ile jednak chodzi o tężnie, przypominają one wodospady, zdołają mieć również formę fontanny, albo ścianek wodnych. Firma korzysta ze specjalnych solnych cegieł w kolorach pomarańczowym, różowym oraz czerwonym. Prezentują się one szczególnie efektownie, tworząc świetną aranżację wnętrza groty.

Usługodawca jest w stanie wykonać także różne obiekty z solnych komponentów. Mogą to być lady recepcyjne, czy też biurka. Sól to nieoceniony surowiec, który wzmocni odporność, natomiast także zadba o profesjonalny relaks. Oferta dostawcy grot jest w głównej mierze skierowana do punktów SPA, hoteli, jak również uzdrowisk, które pożądają poszerzyć zakres swoich usług.