icon
icon
icon

Astrologia

Zachęcamy na kursy astrologii w Stolicy. Astrologia to dziedzina wiedzy o kultury sięgającej kilku tysięcy lat. Wiedzę tę stosowano oraz bierze się wciąż w praktyce. Jest ona wciąż skuteczna oraz prowadzona. Umiejętność astrologii, a co za tym idzie biegłość interpretacji osobistego kosmogramu urodzeniowego wspomaga świadomie zarządzać swoim istnieniem. Rozumiejąc podstawy astrologiczne posiadamy szansa interpretacji kosmogramów osób nam drogich lub zupełnie nieznajomych. W czasie kursu łatwo wytłumaczone zostaną wszystkie potrzebne czynniki astrologicznego abecadła, dzięki dlaczego uczestnik nabędzie wprawę interpretacji horoskopu.Przedmiotem zajęć kursu astrologii dla początkujących będą między innymi:

symbolika astrologiczna, astrologia

zapoznanie z energetyką planet oraz faz (znaków) Zodiaku,

teoria archetypów, tłumaczenie przypadków – wzorce mitologiczne, literackie oraz filmowe,

dwadasamsy i dekanaty – podział faz Zodiaku,

aspekty planet (relacje kątowe między planetami w horoskopie),

sektory (domy) horoskopu, Ascendent, Medium Coeli,

rektyfikacja horoskopu – podstawowe techniki wyszukiwania i ustalania godziny urodzenia,

pojęcie dominanty horoskopu,

praktyczne zajęcia interpretacji horoskopów, odkrywanie potencjałów,

prognoza astrologiczna (tranzyty, progresje, daty stałe) – planowanie własnego rozwoju zgodnie ze własnymi potrzebami oraz osobistym rytmem życia,

astrologia porównawcza (połączenia energii w relacjach międzyludzkich, kontaktach partnerskich),

relokacje (mapy rozwoju potencjałów indywidualnych) – Twoje miejsce w świecie (astrokartografia, przestrzeń lokalna),

warsztat oraz etyka profesji astrologa,
nauka astrologii dla początkujących przeprowadza się w trakcie 2 weekendów. Jest to kurs dla osób, które właśnie zaczynają naukę Królewskiej Wiedzy.


Grupa kursowa obejmuje zwykle od 6 do 10 osób. Po zakończeniu kursu uczestnicy dostają imienne dyplomy.


Zapraszamy do zapisania się na zajęcia już dziś! Astrologia to nie tylko atrakcyjne zajęcie a też świadomość o sobie oraz otaczającym nas świecie. Nie poprzez przypadek szwajcarski terapeuta Carl Gustav Jung określił astrologię jako „sumę wiedzy psychologicznej starożytności”. Odkryj jej prawdy – będzie to najlepiej wykorzystany czas w Twoim życiu oraz najefektywniejsza inwestycja – inwestycja w siebie.